تکنازدانلود

احتمال سواستفاده از اطلاعات در اپلیکیشن «تلگرام فارسی» - تکنازدانلود
X
تبلیغات
زولا
 • ??????? : admin
 • 1396/01/08 ????: 22:44
 • بر اساس برخی منابع، نسخه غیررسمی تلگرام فارسی، باعث دست‌کاری در اطلاعات کانال‌ها و انتشار پیام‌های غیر مرتبط شده است.
  تلگرام فارسی

  به گزارش واحد امنیت تکنـــــــــــــازدانلود:  تلگرام اکنون به یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان کاربران ایرانی تبدیل شده و در حال حاضر بالغ بر 40 میلیون نفر از هم‌وطنان ما آن را روی گجت‌های خود نصب کرده‌اند. اما کمبود برخی از قابلیت‌ها نظیر امکان شخصی‌سازی و نصب تم های گوناگون و دسته‌بندی و جداسازی بخش کانال‌ها و چت‌های خصوصی، کاربران را به‌سوی دیگر مسنجرهای مبتنی بر تلگرام سوق داده که نسخه رسمی این اپلیکیشن به‌حساب نمی‌آیند.

  در این میان نسخه‌ای فارسی از پیام‌رسان مورداشاره، با عنوان «تلگرام فارسی» توانست عده زیادی از کاربران فارسی‌زبان و افراد فاقد تسلط بر زبان انگلیسی را به‌سوی خود جذب کند.

  حال بر اساس اطلاعیه‌ای که در برخی کانال‌های خبری از جمله کانال «آخرین خبر» دیده می‌شود، عنوان گشته که «اپ غیررسمی تلگرام فارسی با سوءاستفاده از اطلاعات کاربران و دست‌کاری اطلاعات کانال‌ها، پیام‌های تبلیغاتی غیر مرتبط برای کاربران به نمایش گذاشته که همین مسئله موجب تداخل روند فعالیت کانال‌های شخصی و یا رسمی شده است.»

   


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  ????? (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.