تکنازدانلود

کلاهخود مرگ واقعی شد + عکس - تکنازدانلود
 • نویسنده : admin
 • 1396/07/27 ساعت: 04:57
 • کلاهخود مرگ واقعی شد + عکس

  نیروی هوایی انگلیس یک کلاه ایمنی جدید را ویژه خلبانان هواپیماهای جنگی طراحی کرده است که به خلبان اجازه می دهد تنها با نگاه کردن به هدف با هواپیما شلیک کند.

  به گزارش تکنـــــــــــازدانلود:  "کلاهخود مرگ" در فیلم جنگهای ستاره ای را به یاد می آورید؟ اکنون نیروی هوایی انگلیس کلاه ایمنی مدل این کلاهخود را ساخته است که می تواند جنگهای هوایی را دستخوش تغییر کند.

  این کلاه ایمنی به خلبان اجازه می دهد که تنها با نگاه کردن به هواپیمای دشمن هدف گیری کرده و با هواپیما شلیک کند.

   

  این کلاه ایمنی خاص که 250 هزار پوند قیمت دارد مجهز به حسگرهای نوری ویژه ای است که قادرند اطلاعات مربوط به میدان نبرد هوایی را جمع آوری و آنها را با اطلاعات سایر حسگرهایی که در سراسر هواپیمای جنگنده قرار دارند یکپارچه کنند.

  کلاهخود مرگ واقعی شد + عکس

  به این ترتیب خلبان می تواند تنها با نگاه کردن به هواپیمای دشمن اعم از اینکه پایین، بالا و یا در کناره ها باشد هدف گیری کرده و از طریق یک فرماندهی کنترل صوتی دستور آتش را صادر کند.

  براساس گزارش سان، مارک باومن خلبان نیروی هوایی انگلیس در این خصوص اظهار داشت: "این آخر جنگهای هوایی است. به طور معمول، تو باید پشت به یک هواپیمای دشمن باشی تا بتوانی آن را مسدود کنی، درحالی که از این پس امکان جهت دهی به سلاحها با حرکت سر فراهم می شود."

  این "کلاهخود مرگ" را شرکت BAE Systems برای ارتش انگلیس توسعه داده و بر روی جت های جنگنده Typhoon آزمایش کرده است.  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.