تکنازدانلود

هکر ناشناس، ۴۷ میلیون بیت کوین را دزدید - تکنازدانلود
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 • نویسنده : admin
 • 1396/07/20 ساعت: 13:32
 • در این میان یکی از سرورها با تغییر فایروال خود متوجه تلاش برای ورود با آی.پی غیرقانونی شده و به سایر مراکز خبر داد تا این دزدی بزرگ اینترنتی متوقف شود. یک هکر ناشناس در اقدامی عجیب به مدت چند ماه سرورهای انتقال سودهای بیت کوین را غارت کرده و رقم ۴۷ میلیون دلار را از حساب شرکت‌های نامدار دزدید.

  به گزارش تکنـــــــــــــــازدانلود: این هکر که هنوز شناسایی نشده است با استفاده از یک حفره یافت شده در گیت وی موجود بر روی چندین سرور، موفق شده بود تا به حساب‌های بیت کوین شرکت‌های بزرگی مانند آمازون دسترسی یابد.

  این هکر برای اینکه شناسایی نشود در بازه زمانی چندماهه و با استفاده از اینترنت ۱۹ iSP مختلف، وارد این شبکه‌ها می‌شد و تنها بخشی از سود شرکت‌ها را سرقت می‌کرد تا به‌واسطه تغییر حساب اصلی، کسی متوجه حضور او نشود.

  در این میان یکی از سرورها با تغییر فایروال خود متوجه تلاش برای ورود با آی.پی غیرقانونی شده و به سایر مراکز خبر داد تا این دزدی بزرگ اینترنتی متوقف شود.

  البته هنوز ردی از این هکر به دست نیامده است و او به همراه ۸۳ هزار بیت کوین موفق به فراری تمیز و بدون به‌جا گذاشتن ردپا شده است.


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.