تکنازدانلود

ساخت تانک خودمختار توسط کلاشنیکف - تکنازدانلود
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 • نویسنده : admin
 • 1396/01/02 ساعت: 09:14
 • مقامات شرکت روسیه‌ی سازنده‌ی کلاشنیکف به تازگی از جدیدترین وسیله‌ی خودمختار ساخت خود رونمایی کردند.
  ساخت تانک خودمختار توسط کلاشنیکف

  به گزارش واحد فناوری تکنــــــــــــــــازدانلود:  امروزه تجهیزات خودمختار در حال تبدیل شدن به بخش ثابتی از ارتش بیشتر کشورها هستند و تحقیقات گسترده روی ایجاد و توسعه‌ی آن‌ها صورت می‌گیرد.

  شرکت کلاشنیکف روسیه در سال 2016 نیز وسیله‌ی خودمختار دیگری به نام سوراتنیک (BAS-01G Soratnik) معرفی کرده بود. این وسیله نیز 7 تن وزن داشته و می‌توانست 4 موشک ضد تانک و یک مسلسل را با خود حمل کند.

  به تازگی مدیرعامل شرکت سازنده‌ی کلاشنیکف روسیه به ‌تازگی اعلام کرده است، آن‌ها در حال ساخت یک وسیله‌ی نقلیه‌ی مبارزه خودمختار زمینی (UCGV1) هستند. وسیله‌ی یاد شده تانکی با قابلیت حمل مسلسل و موشک‌های ضدتانک است و وزنی معادل 20 تن دارد. این وسیله 3 برابر بزرگ‌تر از سوراتنیک بوده و اندازه‌ی آن با نفربر آمریکایی « M1126 Stryker ICV» برابر است.

  مقامات شرکت یاد شده اطلاعات بیشتری در مورد تانک مذکور ارائه نکرده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد این وسیله می‌تواند تا 10 روز به صورت خودکار عمل کرده و برای دریافت دستورات در حالت آماده‌باش قرار بگیرد. همچنین نمونه‌ی اصلاح شده‌ی آن نیز قابلیت حمل 8 موشک زده تانک هدایت‌لیزری را دارد.

   


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.