تکنازدانلود

سایت تاریخ آنلاین هک شد - تکنازدانلود
 • نویسنده : admin
 • 1395/12/01 ساعت: 02:07
 • سایت تاریخ‌آنلاین با مالکیت و مدیریت حسین دهباشی و تحت مجوز رسمی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۷۸۱۲۷ و به تاریخ ۱۸ مرداد‌ماه ۱۳۹۵ در جایگاه بایگاه خبری ثبت و فعالیت می‌نماید مورد حمله هکری قرار گرفته و هک شده است.

  سایت تاریخ‌آنلاین که گفتگوهای حسین دهباشی با شخصیت های مختلف در برنامه خشت خام را منتشر می کند هک شد!

  به گزارش  تکنــــــــــازدانلود: تاریخ آنلاین خبرگزاری مستقلی است که از منظری تاریخی و با استفاده حداقلی از نوشتار و بهره‏‌گیری حداکثری از قالبهایی چون عکس، طرح، بریده جراید، فیلمهای آرشیوی، اسناد و خصوصاً فایلهای صوتی و تصویری حاوی مصاحبه، گزارش و مانند آنها، به مانند هر رسانه‌‏ی فراگیر دیگری، به حوزه گسترده و متنوعی از علاقه‌مندی‏‌های بازار اطلاع‏‌رسانی از سیاست و اقتصاد گرفته تا امور فرهنگی و اجتماعی بپردازد.

   

  سایت تاریخ‌آنلاین با مالکیت و مدیریت حسین دهباشی و تحت مجوز رسمی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۷۸۱۲۷ و به تاریخ ۱۸ مرداد‌ماه ۱۳۹۵ در جایگاه بایگاه خبری ثبت و فعالیت می‌نماید مورد حمله هکری قرار گرفته و هک شده است.

  این خبر توسط حساب کاربری حسین دهباشی در توییتر اعلام شد.

   

   


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.