تکنازدانلود

هکرها هر روز هزاران بار به وب‌گاه ولادیمیر پوتین حمله می‌کنند - تکنازدانلود
 • نویسنده : admin
 • 1395/11/05 ساعت: 03:12
 • در ادامه مقامات روسیه اعلام کردند، سامانه‌های این کشور هدف حملات بسیاری قرار می‌گیرند و مهاجمان به‌طور مداوم سعی دارند با نفوذ به سامانه‌های دولت روسیه، اطلاعاتی را به سرقت ببرند.

  مقامات روسیه اعلام کردند این کشور روزانه هدف صدها و گاهی اوقات هزاران حمله‌ی سایبری قرار می‌گیرد که برخی از این حملات از طرف آمریکا انجام می‌شوند.

  تکنــــــــــــازدانلود:  روسیه جزو کشورهایی است که به دلیل نفوذ سایبری به سامانه‌های سایر کشورها، مورد سرزنش قرار می‌گیرد و آخرین نمونه نیز کشور آمریکا، دولت روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری این کشور متهم کرد. ولی کنسول امنیتی این کشور اعلام کرد، روسیه خود به هدفی برای مهاجمان سایبری تبدیل شده است.

  سردبیر کنسول امنیتی روسیه در بیانیه‌ای عمومی اعلام کرد دولت آمریکا به غلط روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری این کشور متهم کرده است چرا که شواهدی مبنی بر این نفوذ و دخالت وجود ندارد.
  او در ادامه افزود: «دولت اوباما روسیه را به نفوذ سایبری به انتخابات آمریکا متهم کرد بدون اینکه آن را اثبات کند. اما دولت آمریکا این واقعیت را نادیده گرفته است که تمامی کارگزارهای اصلی اینترنت در قلمرو آمریکا است و برای اینکه به کل جهان تسلط داشته باشد، از این داده‌ها برای اهداف اطلاعاتی خود استفاده می‌کند.»

  در ادامه مقامات روسیه اعلام کردند، سامانه‌های این کشور هدف حملات بسیاری قرار می‌گیرند و مهاجمان به‌طور مداوم سعی دارند با نفوذ به سامانه‌های دولت روسیه، اطلاعاتی را به سرقت ببرند.
  وب‌گاه رسمی ولادیمیر پوتین به یکی از اهداف مهم نفوذگران تبدیل شده است و دائماً تحت حملات مختلف قرار می‌گیرد. بعضی روزها، تعداد حملات بر روی وب‌گاه پوتین از هزار حمله تجاوز می‌کند و بسیاری از این حملات از طرف آمریکا، اروپا، چین و هندوستان انجام می‌شود.

  هرچند محققان روسی اعلام کردند تاکنون شرایطی پیش نیامده که متوجه شویم که کاخ سفید یا ریاست جمهوری آمریکا، باراک اوباما دستور این حملات سایبری را صادر کرده است. اخیراً شاهد بودیم که مقامات روسیه گفتند در طی تحقیقات خود متوجه شدند برخی دولت‌های خارجی تلاش دارند به مؤسسات مالی روسیه از جمله بانک‌ها حمله کنند. با این‌حال کارشناسان داخلی این کشور، حملات را مسدود کرده و از ایجاد خرابی‌ و زیان‌های قابل توجه جلوگیری کردند.
  در طرف دیگر، گزارش‌ها حاکی از آن است که نفوذگران توانستند به بانک مرکزی روسیه نفوذ کرده و میلیون‌ها دلار را به سرقت ببرند. در ادامه نیز مقامات محلی چند مظنون را دستگیر کرده‌اند.

   


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.