تکنازدانلود

خنثی سازی روزانه حمله هکرهای ایرانی توسط انگلیس - تکنازدانلود
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 • نویسنده : admin
 • 1395/10/18 ساعت: 01:50
 • دیلی میل می گوید که مظنونان اصلی ایران، روسیه و کره شمالی اند و مرکز امنیت سایبری ملی بریتانیا در ماه اول تاسیس، توانست ۶۸ حمله عمده را خنثی کند.

  نشریه بریتانیایی دیلی میل می گوید مرکز امنیت سایبری ملی بریتانیا روزانه به طور میانگین دو حمله سایبری از سوی هکرهای روس، کره شمالی و ایرانی را خنثی می کند.

  تکنـــــــــــــازدانلود:  نشریه بریتانیایی دیلی میل می گوید مرکز امنیت سایبری ملی بریتانیا روزانه به طور میانگین دو حمله سایبری از سوی هکرهای روس، کره شمالی و ایرانی را خنثی می کند.

  ند.
  به نوشته وب سایت صدای آمریکا، این نهاد در ماه اکتبر ۲۰۱۶ و برای حفظ فضای امنیتی سایبری در بریتانیا تاسیس شد و مسئولیت اصلی آن جلوگیری از حملات سایبری هکرها به سازمان های عمده ای چون بانک بریتانیا، وزارت دفاع، تاسیسات هسته ای و سازمان امنیت ملی این کشور است.

  دیلی میل می گوید که مظنونان اصلی ایران، روسیه و کره شمالی اند و مرکز امنیت سایبری ملی بریتانیا در ماه اول تاسیس، توانست ۶۸ حمله عمده را خنثی کند.

  به نوشته صدای آمریکا، گمان می شود که چین در تلاش برای دزدیدن تکنولوژی و روسیه در تلاش برای امتحان شبکه های امنیتی و نظامی است، و کره شمالی همه موارد فوق را انجام می دهد، ایران نیز برای دیگر کشورها کار می ک


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.