تکنازدانلود

سایت مجلس الامه کویت هک شد - تکنازدانلود
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 • نویسنده : admin
 • 1395/09/08 ساعت: 05:35
 • بدون ها افرادی هستند که در کویت زندگی می کنند ولی شناسنامه کویتی ندارند و از دولت کویت می خواهند با اعطای شناسنامه حق شهروندی آنها را به رسمیت بشناسد.

   هکرها سایت مجلس الامه کویت را با هدف حمایت از اعطای حقوق شهروندی به ‘بدون های ‘ این کشور هک کردند.

  به گزارش تکنـــــــــــــــازدانلود:  از فرانس پرس٬ هکرها در روز انتخابات مجلس کویت٬ سایت این پارلمان را هک کرده و از نمایندگان خواستند در موضوع بدون ها -شهروندان این کشور که فاقد شناسنامه کویتی هستند- بازنگری کنند .
  آنان خطاب به نمایندگان پارلمان گفتند: تا کی باید شاهد این وضع و درد و رنج این قشر از مردم باشیم …آنان از آموزش وخدمات بهداشتی درمانی محرومند. ‘
  بدون ها افرادی هستند که در کویت زندگی می کنند ولی شناسنامه کویتی ندارند و از دولت کویت می خواهند با اعطای شناسنامه حق شهروندی آنها را به رسمیت بشناسد.
  مقام های کویتی می گویند از حدود ۱۰۶هزار بدون که دراین کشور زندگی می کنند٬ ۳۴هزار نفر واجد شرایط اعطای شناسنامه کویتی هستند .آن ها می گویند مابقی این افراد٬ شهروندان سایر کشورها هستند که اوراق هویتی خود را به عمد ازبین برده یا پنهان کرده اند تا با گرفتن حق شهروندی کویت٬ از خدمات دولت به شهروندان کویتی بهره مند شوند.
  درسال ۲۰۱۳ دولت کویت سیستم یکپارچه ای را برای رسیدگی به اوضاع بدون ها وحل مشکلات آنها ایجاد کرد.
  انتخابات پارلمان کویت روز گذشته برگزار شد ؛ دراین انتخابات ۲۹۳نفر از جمله ۱۵ زن برای بدست آوردن ۵۰ کرسی پارلمان رقابت کردند. 


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.