تکنازدانلود

دسترسی اپلیکیشن‌ها به اینترنت را با اپلیکیشن NetGuard محدود کنید - تکنازدانلود
 • نویسنده : admin
 • 1395/09/02 ساعت: 10:15
 • کافی‌ست این اپلیکیشن را به صورت رایگان از گوگل‌پلی دانلود و در دستگاه خود اجرا کنید. پس از اجرا این اپلیکیشن در نوار بالای اپلیکیشن، این اپلیکیشن را فعال کنید تا شروع به کار کند.

  کاربرانی که از بسته‌های اینترنتی محدود برای دستگاه‌های هوشمند خود استفاده می‌کنند، همه دنبال راهی برای صرفه‌جویی در مصرف اینترنت موبایل خود هستند، و یکی از مواردی که حجم زیادی از اینترنت شما را مصرف می‌کند، دسترسی اپلیکیشن‌ها به اینترنت است. همیشه اپلیکیشن‌هایی در پس‌زمینه مشغول فعالیت هستند که آن‌ها در مصرف ترافیک مصرفی اینترنت شما سهم به‌سزایی دارند، شما با محدود کردن دسترسی این اپلیکیشن‌ها به اینترنت می‌توانید به مصرف بهینه اینترنت دستگاه خود کمک کنید.

  به گزارش تکنــــــــــــــازدانلود:“NetGuard”، اپلیکیشنی‌ست که ارتباط اپلیکیشن‌ها را با اینترنت قطع می‌کند. این اپلیکیشن در مصرف ترافیک مصرفی اینترنت شما سهم به‌سزایی دارد، در این زمینه اپلیکیشن‌های زیادی در گوگل‌پلی منتشر شده است، اما برای استفاده از بیشتر آنها نیاز به روت کردن دستگاه اندروید است، اما برای استفاده از این اپلیکیشن نیازی به روت بودن دستگاه اندرویدی نیست، و برای دستگاه‌های اندروید نسخه ۵ و بالاتر این اپلیکیشن قابل استفاده است.

  کافی‌ست این اپلیکیشن را به صورت رایگان از گوگل‌پلی دانلود و در دستگاه خود اجرا کنید. پس از اجرا این اپلیکیشن در نوار بالای اپلیکیشن، این اپلیکیشن را فعال کنید تا شروع به کار کند. پس از شروع به کار این اپلیکیشن لیست اپلیکیشن‌هایی را که متصل به اینترنت هستند، نمایش می‌دهد. در این مرحله شما باید اپلیکیشن‌هایی را که نمی‌خواهید به هیچ عنوان به اینترنت متصل باشند انتخاب کنید و دسترسی اینترنت به آن‌ها را مسدود کنید. در مقابل نام هر اپلیکیشن دو علامت به چشم می‌خورد، یکی علامت “Wi-Fi” و دیگری اینترنت دیتای موبایل. در این مرحله انتخاب با شماست که می‌خواهید دسترسی کدام اپلیکیشن‌ها را از کدام شبکه اینترنت (وای‌فای و یا دیتا) قطع کنید. کافی‌ست روی علامت مورد نظر بفشارید، پس از آن ارتباط اینترنت از آن اپلیکیشن قطع می‌شود.

  اگر تمایل به قطع کردن ارتباط اینترنت با کلیه اپلیکیشن‌ها را هم دارید، کافی‌ست به تنظیمات این اپلیکیشن مراجعه کنید. با سه گزینه روبه‌رو خواهید شد، Block Wi-Fi by default ،Block Data by Default و Block Roaming by default، گزینه اول ارتباط اینترنت دیتا با کلیه اپلیکیشن‌ها را قطع می‌کند، مورد دوم، ارتباط اینترنت وای‌فای با کلیه اپلیکیشن‌ها را قطع می‌کند، و در مورد آخر مربوط به رومینگ است. این سه مورد از ارسال و دریافت ترافیک مصرفی اینترنت از طریق انواع شبکه جلوگیری می‌کند.

  برای غیر فعال کردن این اپلیکیشن، کافی‌ست همان‌طور که اپلیکیشن را فعال کردید، آن را غیرفعال کنید. در نوار بالای اپلیکیشن گزینه‌ای را که فعال کرده بودید، غیرفعال کنید.

   


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.