تکنازدانلود

پایان هفته ای با دنیای فناوری اطلاعات - تکنازدانلود
 • ??????? : admin
 • 1395/09/01 ????: 22:37

 • به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از دبیرخانه آی تی ویکند دانشگاه صنعتی شریف، این رویداد برگرفته شده از کنفرانس های (TED) و در حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و با احترام به ارزش‌های فرهنگی ایران اسلامی و در چارچوب قوانین کشور برگزار می‌شود و علاقمندان از سراسر کشور را برای شرکت در رویدادی شبیه به کنفرانس‌های تد گرد هم می‌آورد.

   در این رویداد که به صورت خودگردان برگزار می شود، افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در جلساتی که شبیه جلسات TED برگزار می شوند، با مخاطبان به اشتراک می گذارند.
  در این قالب، نوآوران و پیشوایان اندیشه و عمل در حوزه‌ فناوری اطلاعات گردهم فراخوانده شده تا ایده‌های خود را در تهران به اشتراک بگذارند. همسو با ماموریت تد برای گسترش ایده‌های ارزشمند، IT Weekend می‌کوشد تا ایده‌هایی در حوزه فناوری اطلاعات برای ساختن جهانی بهتر را ارائه دهد.
  هدف اصلی این برنامه معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق است؛ این رویداد در بین تمام رویدادهای مشابه با توجه به شایستگی مخاطبان و حضور سخنرانان برجسته و معتبر، موجب ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان خواهد بود.
  این دوره از این رویداد علمی، با همکاری پارک علم و فناوری پردیس، مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری، مرکز تحقیقات و مخابرات کشور و با اجرای شرکت آریا راد برگزار می شود. ** برنامه های IT weekend
  ثبت نام افراد علاقمند به حضور در این برنامه از طریق سایت رسمی رویداد انجام می شود،
  ۱۰ نفر از اساتید ایرانی و غیرایرانی حوزه فناوری اطلاعات در مورد یک موضوع سخنرانی می کنند و چکیده مطالب سخنرانی ها قبل از اجرای برنامه در سایت رسمی رویداد اطلاع رسانی خواهد شد.
  همچنین متن کامل به همراه فیلم سخنرانی بعد از برگزاری رویداد در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
  رویداد یک روزه و زمان اجرای آن آخرین پنجشنبه هر فصل خواهد بود؛ به این ترتیب این رویداد هر سال چهار بار برگزار خواهد شد.
  محل برگزاری رویدادهای مختلف متفاوت خواهد بود. سالن همایش های دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی، سالن همایش های صدا و سیما و برج میلاد از جمله مکان هایی هستند که برای برگزاری این مراسم مشخص شده اند.


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  ????? (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.