تکنازدانلود

باج افزار WildFire توسط ابزار رایگان رمزگشایی کسپرسکی خاموش شد - تکنازدانلود
X
تبلیغات
رایتل
 • نویسنده : admin
 • 1395/06/09 ساعت: 01:46
 • کسپرسکی با استفاده از داده ها توانست یک ابزار جدید رمزگشایی را ایجاد و منتشر کند.

  لابراتوار کسپرسکی به پلیس هلند برای غیرفعال کردن نوعی دیگری از باج افزار ( WildFire ) که عمدتا شهروندان هلندی را مورد رعب و تهدید قرار داده، کمک کرده است.

  تکنــــــــــــازدانلود:  این باج افزار پول را به سرعت طلب می کند و برای تاخیر در پرداخت خواستار پول اضافی می شود. در این مورد، این نوع بدافزار طی هشت روز خواستار ۳۰۰$ شده بود و پس از آن هم مقدار ۳ برابر میشد.

  واحد جرایم تکنولوژی بین المللی پلیس هلند یک سرور فرماندهی و کنترل که شامل ۵۸۰۰ کلید رمزگشایی بود را کشف و ضبط کرد. کسپرسکی با استفاده از داده ها توانست یک ابزار جدید رمزگشایی را ایجاد و منتشر کند.

  پلیس هلند سرورهای مخرب را با یک سرور جدید جایگزین کرد تا برای تمام قربانیان WildFire اطلاعیه ای بفرستد که آنها بتوانند ابزار رمزگشایی را رایگان دانلود کنند.

  اگر شما نیز قربانی WildFire هستید، رمزگشای این باج افزار را از nomoreransom.org دانلود کنید . این پورتال همیشه شامل ابزارهای رمزگشایی برای ده ها نوع دیگر از باج افزارها است.

   


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.