تکنازدانلود

ویروس Monkey Test و Time Service - تکنازدانلود
 • نویسنده : admin
 • 1395/04/18 ساعت: 20:34
 • این روز ها شاید گوشی شما هم یکی از قربانی های ویروس های عجیب غریب اندرویدی که به تازگی پا به گوشی های اندروید گذاشته اند شده باشد.

  ویروس هایی به نام Lucky Try ،Lucky Draw، ویروسی به نام ilocker، ویروسی با نام Recommended، ویروس به نام Boost با علامت موشک رو به بالا و ویروسی به نام apus browser ، Battery saver، leo privacy guard و به طور کلی ویروس هایی از این قبیل که شدیدا هم آزار دهنده هستند.

  کارهایی که این ویروس ها انجام می دهند و یا علائمی که شما را متوجه این ویروس ها می سازد و اگر شما هر کدام از علائم زیر را در گوشی خود دیدید مطمئن باشید که به یکی از این ویروس ها آلوده شده اید!

  1. روشن کردن خودکار وایرلس و اینترنت موبایل ( حتی اگر به صورت دستی وایرلس یا اینترنت موبایل را خاموش کنید مجددا روشن می شوند)
  2. نصب خودکار انواع لانچر و اپلیکیشن های عجیب و غریب بدون اراده شما! بر روی گوشی اندرویدی تان
  3. ساخته شدن خودکار آیکون هایی با نام Lucky try و lucky draw و از این قبیل بر روی هوم اسکرین و صفحه اصلی گوشی اندرویدی شما
  4. باز شدن خودکار صفحات تبلیغاتی در حین کار با گوشی و یا مرور سایت ها و یا در حین وبگردی
  5. پر شدن خودکار حافظه داخلی و خارجی به طرزی عجیب
  6. وجود آیکون وشورتکات برنامه های ناآشنا بر روی هوم اسکرین گوشی اندرویدی شما در صورتی که این برنامه در منو موجود نیست!
  7. دریافت پیغام هایی با مضمون آپدیت سیستم عامل یا آپدیت یک برنامه به صورت فیک یا حافظه خارجی به طرز عجیب
  8. پاک شدن ناگهانی تصاویرگالری (فقط تصاویری که با دوربین گوشی گرفته شده اند)

  حتی آنتی ویروس های موبایل فقط قادر به پیدا کردن فایل ویروس هستند و نمی توانند آنها را پاک کنند(در صورتی که بعد از آلوده شدن به ویروس آنتی ویروس را نصب کرده باشید)
  راه حل چیست !؟
  در حال حاظر فقط دو راه حل برای از بین بردن این ویروس ها وجود دارد.

  1. فلش کردن دستگاه اندرویدی
  2. روت کردن دستگاه (در صورت روت شدن دستگاه اندرویدی، دستگاه موبایل بعد گذشت مدت کوتاهی کند شده و شما باید دستگاه خود را فلش کنید)

  آموزش پاک کردن این ویروس به زبان انگلیسی در این لینک و آموزش به زبان فارسی به زودی از مرجع آنتی ویروس ایران در همین پست قرار می گیرد.

   


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.